Často kladené dotazy

Zjistěte, jak to u nás probíhá

Výroba dortů je pozastavena na neurčito z důvodu mateřské dovolené. 

Pro sezonu 2023 již přijímám svatební rezervace. Poptejte si svůj svatební termín co nejdříve.

Co se týče dortu na narozeniny či jinou oslavu, doporučujeme poptat termín alespoň 4 týdny předem (ve svatební sezoně i dříve). 

Bohužel ne. Vyčkejte, až vám na poptávku odpovíme a potvrdíme vám termín. 
U svatebních dortů vyžadujeme nevratný rezervační poplatek 2.500,-kč, splatný do 14 dní od konání svatebních ochutnávek. Až posléze je váš vybraný termín z naší strany 100% potvrzen.

Prosím vyplňte nám objednávkový formulář. Odpovíme vám během 3 pracovních dní.

U narozeninových dortů nabízíme několik velikostí a druhů dortů. Nahlédněte zde pro zjištění ceny za váš dort.

Pro svatební páry připravujeme ochutnávkové krabičky 1-2x před zahájením svatební sezony. Krabičky jsou k dispozici po včasné rezervaci. Obsahují nejoblíbenější dorty z naší nabídky (cca 6 druhů) a několik laskomin z nabídky pro sladké stoly. 

Odvoz dortu není zahrnut v jeho ceně. Za dopravu si účtujeme 15,-kč/km za celkovou vzdálenost /tzn. cesta tam i cesta zpět/. Dopravu vám rádi zajistíme kamkoliv v okruhu 100km od Poděbrad, delší vzdálenosti pouze po domluvě (dle konkrétního místa). 
Dopravu nabízíme pouze pro 2 a více patrové dorty, jednopatrové dorty si zákazník musí odvést osobně.

Pokud si dort chcete na svatbu odvést sami, není problém. Od nás dostanete dort zachlazený, vystužený, v pevné krabici s protiskluzovou podložkou. Doporučujeme objednávku vyzvednout 2 osobami, protože dort může být velmi těžký a jedna osoba by přepravu nemusela zvládnout. V autě dort umístěte na rovný povrch, ideálně do kufru. Rozhodně dort nepřepravujte na zadních sedáčkách nebo na klíně. Věřte nám, dorty jsou těžké a na nohách ho dlouho neudržíte. Je opravdu důležité jet velmi opatrně (pozor na zatáčky, prudké brždění, ostatní řidiče, atd.). V letních měsících si pro dort přijeďte v ranních hodinách a na místě svatby mějte zajištěno chladící zařízení. 

Pokud si vyzvedáváte jednopatrový dort, dostanete jej od nás zachlazený, v dortové krabici s protiskluzovou podložkou. Doporučujeme opatrnou, pomalejší jízdu. Krabici s dortem umístěte na rovný povrch, ideálně do kufru auta nebo na podlahu pod sedadlo spolujezdce /pokud se vám tam krabice vejde/. V žádném případě nepřepravujete dort na zadních sedačkách nebo na klíně. 


Prosím berte na vědomí, že od momentu předání si za přepravu a další dění s dortem nesete zodpovědnost sami. Pozdější reklamace nebudou akceptovány.

Dort skladujte v lednici, při teplotě do +8C, 30-60min před servírováním jej vyndejte ven (v závislosti na velikosti dortu a počasí), neboť dorty jsou nejchutnější při pokojové teplotě. 

Doporučujeme dort zkonzumovat do 24 hodin od vyzvednutí.

Pro nabízené příchutě a oblíbené kombinace nahlédněte do sekce dorty.

Trend nahých / polonahých dortů s ovocem, zdobených jutou atp., se v Čechách drží již několikátým rokem a nás v Andy’s již tento styl dlouho pracovně nenaplňuje. Rádi sledujeme světové trendy a snažíme se s nimi držet krok. V naší nabídce najdete polonahé dekorování pouze v kombinaci s dalšími zdobícími technikami a prvky. 

Naše dorty jsou dekorovány máslovo-bílkovým krémem /swiss meringue/. Použití fondánu v naší nabídce nenajdete, nicméně po domluvě ho lze použít za dekorativním účelem /např. tzv volánky, efekt mramoru, aj/.

V Andy’s dorty od našich kolegů nekopírujeme. Milujeme, když nám necháte volnou ruku a my tak můžeme pustit uzdu naší fantazii! Nicméně, pokud máte nějaký vysněný dort, můžete nám zaslat obrázek pro inspiraci. Mnohem lepší ale je, když nám zašlete např. náhled svatebních pozvánek, barevnou paletu vaší svatby, typ dekorací, květin, atp.

Razíme heslo, že když už se něco slaví, tak s pořádným, poctivým dortem. To znamená z mouky, cukru, vajec a másla. Nicméně, pokud máte nějakou potravinovou alergii, rádi vám po včasné domluvě připravíme dort z bezlepkové mouky či dort bez laktózy. Co se sladké chuti týče, neradi používáme různé nahražky cukru jako je stevie, xylitol apod. Pokud jste tedy striktně cukrfree, nemůžeme vám bohužel vyjít vstříc.

Celkovou částku zaplatíte v hotovosti při předání objednávky nebo při včasné domluvě předem na účet. 

U svatebních objednávek je nevratný rezervační poplatek 2.500.-kč splatný do14 dní od konání svatebních ochutnávek. Zbytek částky je splatný 30 dní před svatbou, vždy platbou na účet. 

Na vaše emailové dotazy odpovíme během 3 pracovních dní, telefonáty se snažíme vyřizovat ve všední dny mezi 9-17h. Pokud se nemůžete dovolat, máme nejspíše zrovna ruce od těsta. Zkuste nám za chvíli zavolat znovu. Děkujeme.

Momentálně pracujeme pouze formou zakázek. 

Ano, nabízíme plexi zápichy, které nám krasopisem popsala Koda čmárá. V nabídce máme univerzální nápisy (láska je sladká, love, apod.) nebo si můžete zvolit svůj vlastní. Mějte však prosím na paměti, že i Koda čmárá má spoustu zakázek a proto je potřeba si svůj vlastní design včas domluvit.

Napište nám na email HoniMeMlsna@andyscakes.cz, ozveme se vám!